Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 3, 2013 in Autobusy |

Samo kupno autobusu

Samo kupno autobusu

Poniższy artykuł będzie poświęcony kupowaniu sobie pojazdu na własny żytek i szczegółom, z jakimi wiąże się tylko ten pierwszy etap stawania się właścicielem. Musimy dokładnie określić czego chcemy oraz jakie są nasze możliwości, przykładowo finansowe. Przykładem może być miłośnik marki Ikarus – jeżeli tak jest, to z całą pewnością nie sięgnie on do portfela, by kupić Autosan czy Volvo.

Przyjrzyj się autobusom i zorientuj się, który z nich znajduje się w zasięgu twoich możliwości. Będąc osobą bezrobotną, uczącą się, nie mającą bogatych rodziców nie masz co nawet marzyć o zakupie takiego pojazdu. Niestety, jeżeli głównym kryterium na jakie patrzysz jest cena i chcesz jak najniższą, to prawdopodobnie kupić sobie autobus wycofany z eksploatacji.

Pamiętaj, że kupując autobusy wycofane, nie dokonujesz najlepszego wyboru. Może i nie jest to zasadą, ale przedsiębiorstwa komunikacyjne tak łatwo się autobusów nie pozbywają – robią to dopiero wówczas, gdy maszyna jest wyeksploatowana, że nie ma sensu w nią inwestować.