Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 3, 2013 in Autobusy |

Zalety komunikacji miejskiej

Zalety komunikacji miejskiej

Fakt, że tak wiele osób wybiera komunikację miejską świadczy, że ma ona również wiele zalet, które doceniamy. Są przecież pewne niedogodności, o których wszyscy wiemy, a które jednak ignorujemy, albowiem zalety przeważają dla nas nad wadami.

Przede wszystkim: potrzebujemy się gdzieś dostać, a nie dysponujemy autem. Może być tak, że auta nie mamy, nie stać go na nie bądź nawet nie mamy prawa jazdy. Nie będziemy przecież wsiadać za każdym razem w taksówkę bo byśmy zbankrutowali – na coś takiego mogą sobie pozwolić gwiazdy Show Biznesu, nie my. Wystarczy wyobrazić sobie, co by było, gdyby jednak komunikacji miejskiej nie było – nagle miliony uczniów i studentów nie mają jak dojechać na uczelnię.

W autobusie jedzie się spokojniej. Nie musisz się denerwować, że po wczorajszej zakrapianej imprezie coś zostało w Twojej krwi i w razie kontroli stracisz prawo jazdy. Po prostu jedziesz, czytając dobrą książkę i w spokoju słuchając muzyki. I, co ważniejsze, wcale nie martwisz się tym, czy będziesz mieć gdzie zaparkować!