Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 11, 2021 in Autobusy |

Najlepsze miejsca na zimowe podróże autobusem

Najlepsze miejsca na zimowe podróże autobusem

ZIMOWE WYPADY AUTOBUSEM – GDZIE SIĘ WYBRAĆ?

Zimowe wakacje to czas, kiedy chcemy uciec od monotonii i szarej rzeczywistości do śnieżnego klimatu. W Polsce i za granicą jest wiele miejsc, które zapewnią nam niezapomniane przeżycia i relaks. Ile kosztuje wakacyjna podróż autobusem? Czy są warte swojej ceny? Oto najlepsze miejsca na zimowe podróże autobusem.

  1. ZAKOPANE – polskie stolice zimy!

Zakopane to polski kultowy kurort zimowy, którego nie trzeba zbytnio przedstawiać. W górach są świetne warunki narciarskie dla początkujących i zaawansowanych narciarzy. W mieście można znaleźć ciepłe pokoje gościnne, miejsca do jedzenia i górskie stoki. Niezależnie od pory roku warto zobaczyć szczyt Gubalówka lub Tatry.

  1. SŁOWACJA – narty w niskim budżecie!

Słowacja to kolejny, coraz bardziej popularny kierunek swojej podróży. W kraju znajduje się mnóstwo klimatycznych kurortów narciarskich, oferujących zarówno trasy zjazdowe dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Jaskinie Demianowska, Ogrodzieniec i Széchenyi to must see!

  1. CZARNE MORZE – dla miłośników morskich wakacji!

Bułgaria kusi turystów tropikalnym klimatem i wysokimi temperaturami. W zimie atmosfera w kraju jest chłodniejsza, ale wciąż bardzo przyjemna do zwiedzania i wypoczynku. Krajobrazy są przepiękne i zapierają dech w piersiach. Zobacz Must Eastern Tour Maarten.

  1. AUSTRIA – dla wielbicieli szaleństwa!

Austria to kierunek dla miłośników sportów zimowych ze świetnymi trasami zjazdowymi, dobrze znanymi kurortami (np. Sölden, Mayrhofen) i wspaniałymi krajobrazami. Znajdziemy tu wiele możliwości na aktywny wypoczynek.

  1. NORWEGIA – biegi narciarskie i przepiękne krajobrazy!

Norwegia to raj dla miłośników biegów narciarskich oraz wspaniałych krajobrazów. W Spitsbergen i okolicach można zobaczyć zorze polarne, a same trasy narciarskie są gotowe na cięty kurz i intensywność poziomów.

Podsumowując, bardzo warto zdecydować się na zimowe podróże autobusem. Nasza relacja z wakacji będzie dużo bardziej interesująca, a koszty wakacyjne znacznie mniejsze. Najważniejsze jest, aby wybrać miejsce, które spełni nasze wyobrażenia o idealnych wakacjach.