Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 20, 2018 in Inne motoryzacyjne |

Bractwo rajdowe – Kutnowskie ściganie. Adrenalina w sporcie

Bractwo rajdowe – Kutnowskie ściganie. Adrenalina w sporcie

Różne pasje mają ludzie w różnym wieku, wszystko zależy od poszczególnych upodobań i wymagań od życia. Pasje mogą mieć przeróżny charakter, mogą być blisko związane z domem i codziennymi sprawami, a mogą być całkowicie oderwane od rzeczywistości. Do tych ostatnich pasji, można np zaliczyć wszelkiego rodzaju wyścigi i rajdy.

bractwo rajdowe

To sporty, które podnoszą poziom adrenaliny we krwi, dla wielu jest to powód do uprawiania takich właśnie sportów. Niektórzy swoje pasje przeradzają w misje życiowe, tak też jest w przypadku miejscowości Kutna i fundacji o nazwie bractwo rajdowe, które tam czynnie działa.

Kutnowskie ściganie

Misją tego bractwa, jest zapewnianie możliwości poszalenia na drodze, ale też nabrania pokory i szacunku do samochodów. Kutnowskie ściganie udowadnia, że każdy może się ścigać, ale musi to robić z głową. Bractwo rajdowe, zapewnia doskonale przygotowany tor do szybkiej jazdy, a także pomoc profesjonalnych kierowców rajdowych. Kutnowskie ściganie, jest akcją znaną na cały kraj. Wielu zwolenników szybkiej jazdy, przyjeżdża do Kutna by móc się w bezpieczny sposób pościgać.