Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 20, 2018 in Inne motoryzacyjne |

Rajd Prząśniczka. Najlepszy wyścig w roku

Rajd Prząśniczka. Najlepszy wyścig w roku

Każdy kto lubi się ścigać, robi to bo uwielbia czuć te silne emocje, które się z tym wiążą. W całym kraju, jest organizowanych wiele rajdów i wyścigów dla zmotoryzowanych. Takie wyścigi to okazja nie tylko do tego by się pościgać i porywalizować ze sobą, ale też do tego by się spotkać po długim czasie. Na rajdach można rywalizować ze sobą na różnych pojazdach.

Rajd Prząśniczka

Najbardziej popularne są rajdy samochodowe i motocyklowe, ale można się też spotkać z rajdami na gokartach, quadach, a nawet wrakami samochodów. Jednym z ciekawszych wydarzeń jest rajd prząśniczka. To rajd organizowany przynajmniej raz w roku i ma wielu miłośników. Jego organizacją zajmują się miłośnicy wyścigów i pojazdów.

 

Rajd prząśniczka to zlot samochodów bardzo starych, samochodów retro. Jest to więc wyjątkowy wyścig, bardzo zabawny i interesujący. Takie samochody zabytkowe wzbudzają duże zainteresowanie, bo są inne, niż te które na co dzień oglądamy na drogach naszych miast. Na taki rajd trzeba się zapisać z wyprzedzeniem bo liczba uczestników jest ograniczona. Każdy kto się uda na taki rajd na pewno będzie zachwycony.