Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 24, 2021 in Inne motoryzacyjne |

BMW X3: Informacje o spalaniu i oszczędności paliwa

BMW X3: Informacje o spalaniu i oszczędności paliwa

BMW X3 – oszczędny i wydajny

Najnowszy model BMW X3 po raz kolejny udowadnia, że marka ta jest liderem w produkcji samochodów o wysokiej jakości, niskim spalaniu i solidnej oszczędności paliwa. Nowe BMW X3 to wyjątkowy samochód, który łączy w sobie sportowe osiągi, wygodną jazdę oraz doskonałą ekonomię.

  1. Spalanie i środki oszczędnościowe

BMW X3 wyposażone jest w najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają na znaczne ograniczenie zużycia paliwa. Przede wszystkim, mocne, ale jednocześnie ekonomiczne silniki zostały opracowane z proekologiczną technologią BMW EfficientDynamics, która pozwala osiągnąć maksymalne zużycie paliwa około 6 litrów na 100 km w przypadku wersji z jednostką 2.0d o mocy 190 KM. Wersja z silnikiem benzynowym 2.0i o mocy 184 KM zapewnia spalanie na poziomie 7 litrów na 100 km.

  1. Innowacyjne rozwiązania

BMW X3 posiada również wiele innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają kontrolowanie zużycia paliwa. System inteligentnego prowadzenia umożliwia precyzyjne dozowanie podaży paliwa, zwiększając jednocześnie wydajność i powodowanie zmniejszenia zużycia paliwa. Zastosowanie technologii Auto Start/Stop umożliwia szereg oszczędności na co dzień, co dotyczy przede wszystkim jazdy miejskiej. System ten pozwala na tymczasowe wyłączenie silnika przy postoju np. na sygnalizacji, co pozwala na uniknięcie bezcelowego spalania paliwa.

  1. Pokonywanie różnych tras

BMW X3 to samochód, który jest doskonały do pokonywania różnych tras, zarówno miejskich jak i poza miastem. W ten sposób można poznać jego drzemiący potencjał. Przy takim użytkowaniu możemy liczyć na jeszcze lepsze osiągi. Przy jazdach poza miastem, przy ważnym udziale decyzyjnym w kierowaniu trybu jazdy, osiągamy mniejsze spalanie paliwa. Warto także spróbować turystyki górskiej, ponieważ w takich warunkach samochód nie tylko sprawuje się bardzo dobrze, ale także tańsze jest korzystanie z dwusprzęgłowej skrzyni biegów, a także z technologii Auto Start/Stop.

  1. Velocità sxostata

Istotnym elementem wpływającym na zużycie paliwa w nowym modelu BMW X3 jest zdecydowanie zmniejszona masa samochodu. Wpłynęło to na polepszenie jego osiągów, przyspieszenia i wygody podróży, ale także daje możliwość uniknięcia nadmiernego zużycia paliwa. Jazda zdecydowanie wpływa na populację, między innymi na poprawę negatywnych skutków dla środowiska naturalnego.

  1. Podsumowanie

BMW X3 to samochód, który nie tylko zapewnia rewelacyjne doświadczenia podczas przemieszczania się w każdej sytuacji, ale także cechuje się doskonałą ekonomią. Dzięki nowoczesnym technologiom i umiejętnościom konstruktorów BMW, można oczekiwać zdecydowanie mniejszych kosztów związanych z eksploatacją samochodu. Listę zalet tego pojazdu zamyka niezmiennie wysoka jakość wykorzystanych do budowy materiałów i solidne wykonanie całego samochodu.