Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 27, 2017 in Różności |

Choroby nie są już groźne

Choroby nie są już groźne

Otwierasz swoją spiżarnię, zaglądasz, sięgasz na półkę. Jest, przyjemny zapach, już myślisz jak dobrze smakuje. Doskonale doprawi Twoje danie przygotowane na odwiedziny znajomych. Jednak warto się zastanowić, w czym pomocny bywa także czosnek. Na co potrzebny, do czego się przyda.
Czosnek na choroby to doskonałe lekarstwo. Naturalny, niezastąpiony antybiotyk, który w domu powinna posiadać każda ceniąca się gospodyni. Zażywanie dwóch ząbków dziennie pomoże zachować organizm w dobrej kondycji, nie potrzebujesz suplementów, które niby wspomagają funkcjonowanie naszego organizmu.

 

Warto pokusić się o naturalne środki jak warzywa, owoce, zioła. Pamiętajmy o sokach, przecierach. Nasza marchewka to cenne źródło wielu witamin, a czosnek. Środek antybakteryjny, który pomoże pozbyć się niechcianych gości z naszego organizmu. Ciekawostką jest to, że może on zostać przyłożony do rany, aby ją zdezynfekować, gdy w pobliżu nie posiadamy apteczki, a tym bardziej apteki, w której będziemy mogli zaopatrzyć się w podstawowe opatrunki i środki do dezynfekcji ran. Wiesz już jak wykorzystać nasze warzywo? Doskonale, wypróbuj.